O firmie Digicom 

DIGICOM - widok siedziby firmy od ulicy Łęczyckiej

 

Firma Digicom zaopatruje krajowy rynek w komponenty niezbędne do profesjonalnego funkcjonowania i rozwoju nowoczesnej firmy. Firma nasza składa się całkowicie z polskiego kapitału współpracuje z najlepszymi firmami na całym świecie w zakresie wyposażania firm w najnowocześniejsze rozwiązania z branż szeroko rozumianej elektroniki biurowej, systemów teleinformatycznych, poligraficznych, systemów do kopertowania i wysyłania poczty.

Nasza oferta podzielona na kilka sektorów skierowana jest do różnej grupy odbiorców - głównie do średnich i dużych firm poligraficznych oraz klientów instytucjonalnych: urzędów, banków, biur itp.

 

 

Posiadamy zaszczytne tytuły autoryzowanych przedstawicieli firm:

 

   
   

 

 

Oferowane produkty charakteryzują się nowoczesnością rozwiązań technicznych, wysoką trwałością i niezawodnością, ale są przede wszystkim idealnym połączeniem jakości i ekonomiczności. Stanowią one najlepszą propozycję dla instytucji i przedsiębiorstw, w których ważną rolę odgrywa czynnik zmniejszania kosztów prowadzenia działalności połączony ze wzrostem ogólnej wydajności i efektywności pracy. Jako jedni z nielicznych oferujemy profesjonalny serwis oraz dajemy najdłuższą gwarancję na zakupiony sprzęt. Posiadamy także rozbudowany pakiet systemów finansowania, który umożliwia nam sporządzanie atrakcyjnych ofert dla naszych klientów.

 

 

DIGICOM - wnętrze siedziby firmy po remoncie Działu Poligrafii i Reklamy

 

Mamy nadzieję, że po bliższym zapoznaniu się z niniejszą ofertą zechcą Państwo podjąć współpracę z naszą firmą.


Konakt Kontakt

 


Strona głównaStrona główna

POLECAMY

Autoryzowany Dealer Develop

Nowe produkty

Brak nowych produktów

Kontakt

email: biuro@digicom.com.pl
tel. +48 42 715-43-96

pracujemy w godzinach
800-1600


więcej informacji ...

LiveZilla Live Help
Mapa strony Kariera Kontakt

Copyright 1992 - 2013 Digicom Centrum Druku Cyfrowego