Poznaj nowy komfort pracy

WYBIERZ ROZWIĄZANIA DEVELOP

Develop ineo 1100
efektywność pracy
80%
Obniżenie kosztów druku
60%

Nasze rozwiązania w dziedzinie druku przyniosą w Twojej firmie realne oszczędności i podniosą komfort pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych .

logo Digicom

Specyfika pracy każdej firmy jest inna i inne są też potrzeby. Wymagania dotyczące codziennej pracy stale rosną, postępuje też stopień informatyzacji firm. Dziś oprócz typowych funkcjonalności skanowania, drukowania i kopiowania potrzebne są też inne funkcje takie jak: praca zdalna na urządzeniu, szyfrowane skanowanie, specjalistyczne oprogramowanie CRM, bezpieczne archiwizowanie danych, wydruk podążający i wiele innych.

Produkty i oprogramowanie firmy DEVELOP oferują  szereg możliwości na zwiększenie wydajności i uproszczenie codziennej pracy w biurze i na produkcji.

Poznaj nasze ROZWIĄZANIA

Materiały eksploatacyjne

Oferujemy tonery i inne materiały eksploatacyjne Develop do kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Bogata oferta tonerów Develop z szybkim czasem realizacji.

Jako autoryzowany przedstawiciel marki DEVELOP zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakupie tonerów i najwyższą jakość produktów.


Develop serwis

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis drukarek i kserokopiarek, zarówno w systemie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Zajmujemy się również naprawą urządzeń wielofunkcyjnych i produkcyjnych. Jako autoryzowany serwis marki Develop gwarantujemy oryginalne części i materiały eksploatacyjne. Zapewniamy krótki czas reakcji na wezwanie serwisowe oraz wysoką jakość i skuteczność serwisu. Nasza oferta obejmuje zarówno stałą opiekę świadczoną na podstawie umowy serwisowej, jak i doraźny serwis urządzeń.

Najem długoterminowy

Jeżeli nie chcesz inwestować w zakup sprzętu, świadczymy usługi z zakresu wynajmu urządzeń. Dzięki temu rozwiązaniu można korzystać z najlepszych kserokopiarek, drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych, bez konieczności ich zakupu. Najem naszego sprzętu polega na odpłatnym wypożyczeniu go na czas określony, przy czym jednocześnie zapewniamy: bezpłatny serwis, bezpłatne materiały eksploatacyjne i bezpłatne urządzenia zastępcze w razie awarii.

Oferta dostępna na terenie województwa łódzkiego.

druk produkcyjny

Oprogramowanie

Siłą naszych rozwiązań to oprogramowanie. Dzięki niemu możemy zoptymalizować zarządzanie zadaniami drukowania, skorzystać z inteligentnego zarządzania dokumentami, drukowania z własnego środowiska chmury lub dopasować swój panel urządzenia do własnych potrzeb.
Rozwiązania w ramach oprogramowania DEVELOP dają takie możliwości, a także wiele innych.
Są łatwe w obsłudze, zapewniają dużą elastyczność i usprawniają działanie biura.
Przenieś papierowe archiwa, dokumentację, faktury w bezpieczny świat cyfrowy i zaoszczędź na czasie oraz kosztach magazynowania. .

Poznaj markę DEVELOP

Odtwórz wideo

Skontaktuj się z nami

KATALOG PRODUKTOWY
KATALOG OPROGRAMOWANIA
SERWIS
EKSPLOATACJA
Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook