Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Wizytówki cyfrowe

Digicom - niskonakładowy druk cyfrowy - wizytowki cyfrowe

Wizytówka – używana w bezpośrednich kontaktach z Klientami i Partnerami handlowymi. Jednocześnie stanowi element reklamy i identyfikacji wizualnej firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom mikroprzedsiębiorstw lub małych jednoosobowych działalności gospodarczych, oferujemy druk wizytówek cyfrowych w niewielkich nakładach. Minimalne zamówienie to 100 szt. ale w ramach tego pakietu można zrobić wizytówki nawet dla kilku różnych osób.

Co powinna zawierać wizytówka? Oprócz logotypu i nazwy firmy, nazwiska osoby oraz adresu korespondencyjnego, często wpisuje się też numer NIP, aby w ten sposób podawać pełne dane np. do wystawienia faktury. Informacje te można uzupełnić o adres mailowy, czy adres firmowej strony WWW. Wizytówka to również forma materiału promocyjnego i reklamy bezpośredniej, dlatego drugą stronę często wykorzystuje się do zamieszczenia podstawowych informacji o działalności firmy lub umieszcza się mapkę dojazdową.

Wizytówki cyfrowe wykonujemy na produkcyjnej drukarce laserowej na papierze satynowanym 400g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po jednej stronie (4+0) lub po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętym standardem jest wielkość 90×50 mm i nieco mniej popularny format 85×55 mm odpowiadający wielkością biznes karcie, jednak bez zaokrąglonych rogów. Wizytówek wykonanych w technice cyfrowej nie foliujemy i nie stosujemy lakieru wybiórczego.

Minimalny nakład dla druku cyfrowego to 100 szt. wizytówek.

Galeria wizytówek

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Wizytówki 90×50 mm

(dodać makietę dla 85×55 oraz rozmieszczenie pod AeroCut)

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook