Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Obrazy na płótnie (canvas)

Digicom - druk wielkoformatowy - obrazy na płótnie (canvas)

Jednym z ciekawszych materiałów do druku jest płótno malarskie, czyli canvas. Drukujemy na nim reprodukcje obrazów, pamiątkowe obrazy z chrztu, komunii lub ślubu, portrety, stare mapy i wszelkie inne zdjęcia.

Obrazy na płótnie wykonujemy w technice solwentowej na wysokogatunkowym matowym canvasie o grubości około 375 mikronów, będącym mieszanką poliestru z bawełną. Stosowane przez nas płótno jest wodoodporne i wysoko elastyczne, przez co nie pęka przy naciąganiu na ramy. Unikalne powleczenie zabezpiecza grafikę przed blaknięciem oraz umożliwia uzyskanie nawet najmniejszych detali w bardzo szerokiej skali kolorystycznej. W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych agencji, nie stosujemy imitacji w postaci bannerów pcv z wytłoczoną fakturą płótna.

Aby uzyskać końcowy efekt wizualny podobny do verniksu, zabezpieczamy płótno błyszczącym lakierem UV. W ten sposób nadajemy obrazom ostateczny wygląd, a przy okazji jeszcze bardziej zwiększamy jego odporność na uszkodzenia mechaniczne, wycieranie i blaknięcie.

Galeria obrazów na płótnie

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Makieta nie jest dostępna, ponieważ jesteśmy w stanie zrobić każdy nawet nietypowy rozmiar obrazu, o ile jeden jego bok nie przekracza 115 cm.

Do wielkości obrazu netto należy dodać ok. 4 cm grafiki z każdej strony – jest to obszar, który będzie wywijany na boki oraz tył drewnianej ramy. Ten czterocentymetrowy zapas powinien być neutralny graficznie, to znaczy, że nie powinny się na nim znajdować ważne elementy postaci lub architektury.

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook