Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Tapicerowanie krzeseł

Digicom - druk wielkoformatowy - tapicerowanie krzeseł

Tapicerowanie krzeseł to usługa mało popularna w branży reklamowej, ale istotna wszędzie tam, gdzie liczy się design i pierwsze wrażenie. Tylko my wykonujemy grafikę przeznaczoną do tapicerowania mebli, w szczególności niektórych modeli krzeseł biurowych. Do tego celu używamy płótna canvas, takiego jak do druku obrazów, i zabezpieczamy pełnokolorowy wydruk solwentowy lakierem UV. W ten sposób można stworzyć przyciągającą wzrok, indywidualną przestrzeń w firmie lub na stoisku targowym.

Krzesła, które na co dzień używamy w naszej firmie, spokojnie wytrzymują rok intensywnej eksploatacji w stanie prawie nienaruszonym. Dodatkowo na każdą imprezę targową przygotowujemy dodatkowe krzesła z motywem przewodnim stoiska.

Galeria krzeseł tapicerowanych grafiką

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Bogactwo różnych modeli krzeseł jest ogromne, ale tylko niektóre z nich łatwo rozebrać i przygotować do tapicerowania. Ogólna zasada jest taka, że wokół obszaru kształtu siedziska lub oparcia potrzebujemy po 10 cm więcej neutralnej grafiki, czyli samego tła bez ważnych elementów typu logo.

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook