Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Biznes karty zwykłe i foliowane

Digicom - wysokonakładowy druk offsetowy - biznes karty z zaokrąglonymi rogami

Biznes karta – to taka nieco inna wizytówka, różniąca się trochę rozmiarami i posiadająca zaokrąglone narożniki, pasująca do większości portfeli. Zazwyczaj używa się jej w kontaktach B2C (Business to Consumer), dlatego umieszcza się na niej nieco odmienne informacje niż na typowej wizytówce. Biznes karta to taka mini-ulotka wydrukowana na grubym papierze, wręczana bezpośrednio z ręki do ręki, dlatego jej zadaniem jest zazwyczaj przyciągnąć wzrok pełnokolorową grafiką i w skrócie przedstawić ofertę firmy. Częstym zastosowaniem biznes karty jest również miniaturowy kalendarzyk na cały rok lub jako wsparcie akcji „podaruj 1%”.

Biznes karty wykonujemy podobnie jak wizytówki, w technologii offsetowej na papierze kredowym 300g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętym standardem jest wielkość 85×54 mm z zaokrąglonymi rogami, a więc w kształcie typowej karty kredytowej, która bez problemu zmieści się w portfelu. Możemy zaproponować wersję klasyczną bez folii albo uszlachetnić ją folią błyszczącą / matową / soft touch lub pokryć wybiórczo lakierem UV, uzyskując w ten sposób luksusowe wykończenie powierzchni.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 500 szt. biznes kart.

Jesteśmy również w stanie wykonać znacznie trwalsze biznes karty plastikowe w technologii offsetu UV, z PCV. Dostępne grubości podłoża to 500 i 700 mikronów, a nakład zaczyna się już od 250 szt.

Galeria biznes kart

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Biznes karty 85×54 mm

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook