Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Foldery i katalogi wielostronicowe

Digicom - wysokonakładowy druk offsetowy - foldery szyte

Foldery reklamowe – zwane też prospektami lub broszurami, to zazwyczaj kilkustronicowe materiały promocyjne w formacie A4 lub A5, zszyte zszywkami. Najczęściej są drukowane na lepszym gatunkowo papierze, przez co mają bardziej luksusowy charakter i stanowią głównie wsparcie dla działu marketingu i sprzedaży. Są rozdawane na targach branżowych lub rozsyłane w sieci dystrybucyjnej Partnerów Handlowych. Specyficzną odmianą folderu reklamowego jest cennik. Do tej grupy towarowej zaliczamy też instrukcje obsługi w formie książeczek. Grube foldery składające się z kilkudziesięciu lub kilkuset stron, nazywane są już katalogami reklamowymi i najczęściej są klejone, a nie zszywane.

Materiały promocyjne w postaci folderów, prospektów, katalogów lub cenników, wykonujemy w technologii offsetowej na papierze kredowym 130g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętymi standardami wielkości druku są formaty A3 i A4 składane na pół, czyli odpowiednio A4 i A5 po złożeniu. Oczywiście jest możliwość zamówienia wydruku na grubszym papierze. Na okładce często stosuje się dodatkowo lakier wybiórczy na niektórych elementach graficznych, aby uzyskać jeszcze większą estetykę i profesjonalny wygląd.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 250 szt. folderów.

Foldery szyte wykonujemy zarówno w technologii offsetowej (przy dużych nakładach), jak i w technologii cyfrowej (przy niskich nakładach).

Galeria folderów i katalogów

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Spady i marginesy wewnętrzne zależą od ilości stron folderu oraz od technologii wykonania (szyty lub klejony, z okładką lub bez), dlatego prosimy skontaktować się z naszym Działem Technicznym w celu uzyskania prawidłowej makiety.

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook