Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Notesy reklamowe i druki akcydensowe klejone

Digicom - wysokonakładowy druk offsetowy - notesy klejone

Bloczki notesowe – są zarazem elementem papeterii firmowej używanej przez pracowników wewnątrz przedsiębiorstwa, jak również jest to element promocyjny, czyli w zasadzie gadżet reklamowy wręczany Klientom końcowym. Niewątpliwie jego zaletami jest przystępna cena, wysoka użyteczność i długotrwały efekt reklamowy. Czas życia ulotki jest zazwyczaj bardzo krótki, natomiast notes funkcjonuje dotąd, dopóki nie skończą się w nim wszystkie kartki, a dodatkowo jest stale wyeksponowany w widocznym miejscu na biurku. Poszczególne kartki są wyrywane i wręczane kolejnym osobom, zaczynając w ten sposób nowe, aczkolwiek krótkie życie ulotki…

Notesy wykonujemy w technologii offsetowej na papierze offsetowym w pełnej kolorystyce z nadrukiem po jednej stronie (4+0). Zwykły boczek notesowy ma format A6, A5, A4, DL lub kostka 95x95mm, zawiera 50 kartek i jest drukowany na papierze 80g.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego notesów to 100 szt.

Wykonujemy także druki akcydensowe na samokopii w formie bloczków notesowych. Przy mniejszych nakładach i druku w kolorze czarnym, atrakcyjnie cenowo wypadają notesy drukowane na powielaczu cyfrowym. Z kolei przy druku cyfrowym możemy również zastosować indywidualną numerację.

Galeria notesów reklamowych

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Notesy reklamowe A4

Notesy reklamowe A5

Notesy reklamowe A6

Notesy reklamowe DL

Notesy reklamowe kostka 95×95 mm

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook