Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Ulotki offsetowe

Digicom - wysokonakładowy druk offsetowy - ulotki skladane

Ulotka reklamowa – to najtańsza forma reklamy masowej. Ulotki zazwyczaj są rozsyłane pocztą, umieszczane bezpośrednio w skrzynkach pocztowych lub pozostawiane w różnych punktach miasta, w sklepach i instytucjach. Często są również wręczane bezpośrednio do ręki na ulicach, eventach i na targach. Aby kampania ulotkowa została zauważona i odniosła sukces marketingowy, potrzebne są nakłady liczone w tysiącach lub nawet dziesiątkach tysięcy sztuk, w zależności od obszaru i rodzaju dystrybucji.

Materiały promocyjne w postaci ulotek reklamowych wykonujemy w technologii offsetowej na papierze kredowym 130g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętymi standardami wielkość ulotek są formaty DL, 2xDL, A6, A5 i A4. Wykonujemy również usługę składania (falcowania) ulotek – format A4 składamy w kształt V, Z i U, natomiast ulotki A5 i 2xDL składamy w jeden łam V. Zwyczajowo nie składa się ulotek reklamowych w formacie DL oraz A6.

Nie różnicujemy ulotek jedno- i dwustronnych, wszystkie ulotki traktujemy z założenia jako dwustronne, dlatego jeżeli ilość treści i zdjęć pozwala na zagospodarowanie tylko jednej strony, to proponujemy wykonanie w tej samej cenie jednakowego wydruku po obu stronach. W ten sposób Klient uzyskuje gwarancję, że jego ulotki reklamowe będą zawsze widoczne, niezależnie od tego w jaki sposób zostaną położone przez dystrybutora.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 1000 szt. ulotek reklamowych.

Galeria ulotek zwykłych płaskich

Galeria ulotek składanych

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Ulotki A6 105×148 mm

Ulotka A5 148×210 mm

Ulotka A5 148×210 mm składana w V

Ulotka A4 210×297 mm

Ulotka A4 210×297 mm składana w V

Ulotka A4 210×297 mm składana w C

Ulotka A4 210×297 mm składana w Z

Ulotka DL 99×210 mm

Ulotka 2xDL 198×210 mm

Ulotka 2xDL 198×210 mm składana w V

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook