Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
[flexy_breadcrumb]

Wizytówki offsetowe zwykłe i foliowane

Digicom - wysokonakładowy druk offsetowy - wizytowki zwykłe i foliowane

Wizytówka – zwykły prostokątny kartonik, to podstawowa forma kontaktu B2B (Business to Business) i B2C (Business to Consumer). Jako element identyfikacji wizualnej firmy, wizytówka jest niezbędna dla każdego przedsiębiorstwa i dla każdego pracownika na szczeblu decyzyjnym. Co powinna zawierać wizytówka? Oprócz logotypu i nazwy firmy, nazwiska osoby oraz adresu korespondencyjnego, często wpisuje się też numer NIP, aby w ten sposób podawać pełne dane np. do wystawienia faktury. Informacje te można uzupełnić o adres mailowy, czy adres firmowej strony WWW. Wizytówka to również forma materiału promocyjnego i reklamy bezpośredniej, dlatego drugą stronę często wykorzystuje się do zamieszczenia podstawowych informacji o działalności firmy lub umieszcza się mapkę dojazdową.

Wizytówki wykonujemy w technologii offsetowej na papierze kredowym 300g, w pełnej kolorystyce z nadrukiem po obu stronach (4+4). Ogólnie przyjętym standardem jest wielkość 90×50 mm. Możemy zaproponować wersję klasyczną bez folii albo uszlachetnić ją folią błyszczącą / matową  / soft touch lub pokryć wybiórczo lakierem UV, uzyskując w ten sposób luksusowe wykończenie powierzchni.

Minimalny nakład dla opłacalności druku offsetowego to 500 szt. wizytówek.

Jesteśmy również w stanie wykonać znacznie trwalsze wizytówki plastikowe w technologii offsetu UV, z PCV. Dostępne grubości podłoża to 500 i 700 mikronów, a nakład zaczyna się już od 250 szt.

Galeria wizytówek

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Pobierz makietę:

Wizytówki 90×50 mm

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook