RISO

Od ponad 70 lat firma RISO Kagaku Corporation, opracowuje wysokiej jakości systemy drukujące, które zapewniają nowoczesne rozwiązania w dziedzinie druku dzięki innowacyjnym technologiom. Marka RISO jest synonimem inteligentnych, szybkich rozwiązań drukujących na całym świecie, które sprawiają, że drukowanie dla średnich i dużych nakładów jest szczególnie wydajne i przynosi duże profity finansowe.
Urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwość obsługi, dzięki czemu nie wymagają one praktycznie żadnego szkolenia dla operatorów. Co więcej, są również bardzo ekonomiczne – koszty związane z działaniem i obsługą urządzenia oraz materiały eksploatacyjne takie jak papier i tusz determinują wyjątkową relacje kosztów do wydajności.
To wszystko składa się na idealne rozwiązanie przy zapotrzebowaniu na wysokie prędkości i nakłady, wszechstronny kolorowy wydruk oraz wydajność i łatwość obsługi.

DRUK PRODUKCYJNY

RISO-T1

Jeśli szukasz taniego i niezawodnego systemu do drukowania produkcyjnego, to RISO ma dla Ciebie rozwiązanie.

Nasze atramentowe urządzenia na papier cięty i z roli umożliwiają wydruki do 160 stron na minutę i zapewniają niski koszt produkcji połączony z wyjątkową niezawodnością. Nasze urządzenia stworzą nową wartość dodaną dla Twojej firmy i dadzą imponujący zwrot z inwestycji.

BIZNES i EDUKACJA

Druk dla sektora biznesowego i edukacji

Wielokrotnie nagradzana firma RISO stworzyła najszybsze na świecie pełnokolorowe urządzenie atramentowe i jest światowym liderem w dziedzinie produktów do powielania. Nasza unikalna i wielokrotnie nagradzana technologia, w przeciwieństwie do tradycyjnego druku tonerowego, działa w trybie drukowania na zimno, który oferuje wiele korzyści i zalet.

Posiadamy niezrównane doświadczenie w produkcji urządzeń, instalacji i projektowaniu rozwiązań w zakresie druku dostosowanych do wymagań biznesowych i edukacyjnych.

Nasze rozwiązania

Wybierz idealną drukarkę lub powielacz do swoich potrzeb

Riso druk produkcyjny
RISO SF 5230
Riso Sf

Redukcja kosztów

Bez względu na branżę, w której pracujesz, konkurencja na rynku jest zacięta a jednym ze sposobów aby ją wyprzedzić, jest obniżenie kosztów lub zaoferowanie czegoś, czego nie robią Twoi konkurenci, bądź robienie tego lepiej lub wydajniej niż ktokolwiek inny.

RISO może zapewnić przewagę nad konkurencją, ponieważ umożliwia szybsze i tańsze tworzenie profesjonalnych produktów poligraficznych. Dzięki RISO umożliwiamy Ci obniżenie kosztów drukowania i zapewniamy Ci pełną kontrolę nad kosztami. Oszczędności związane z drukowaniem mogą znacząco wpłynąć na Twój budżet i pozwalają na inwestowanie zasobów finansowych w inne ważne obszary działalności biznesowej i edukacyjnej.

Poświęcamy wiele czasu na badania i rozwój naszej technologii. W tym celu musimy zrozumieć wyzwania, przed którymi stoisz w ramach działalności w swojej  branży.  Zapewnimy Ci całą serię innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie druku i jego zarządzania, które pomogą ci przezwyciężyć te wyzwania i zaoszczędzą Twój czas i pieniądze.

Riso to ekologia. Nasze urządzenia zużywają minimalne ilości energii elektrycznej. Materiały eksploatacyjne powstają z materiałów roślinnych w 100% biodegradowalnych. Matryca robiona jest z papieru bananowego a opatentowana technologia  tuszu wytwarzana jest z oleju ryżowego. Odpady powstałe w procesie produkcji służą jako pasza dla zwierząt. Brak emisji ozonu, cząstek tonera, utrwalania termicznego powodują, że technologia RISO jest bardzo przyjazne dla środowiska.

Mamy rozwiązania “uszyte na miarę”. Twoje potrzeby związane z drukowaniem są specyficzne dla Ciebie – rozumiemy to w RISO i oferujemy szeroką gamę rozwiązań, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby.

Riso logo-bli

Niezawodność

 

Urządzenie ComColor FW5230 zostało certyfikowane w kategorii “Wysoce Niezawodne” przez niezależne laboratorium Buyers Lab International (BLI).

 

Podczas ciągłej pracy maszyny ukończyło test niezawodności wykonując 1 milion kopii  tylko z 5 zacięciami papieru.

Najlepsze w swojej klasie

 Nagroda Summer 2017 dla RISO SF5130 w kategorii “najlepsze w swojej klasie”

“RISO SF5130 jest bardzo szybkie i niezwykle niezawodne”, napisał Mikolay.

“W urządzeniu zastosowano  rozwiązania techniczne oraz  materiały eksploatacyjne, które zapewniają najniższe koszty druk w przeliczeniu na stronę  i ustanawiają nowy rekord w porównaniu z dotychczas testowanymi duplikatorami.” to tylko niektóre opinie klientów odnośnie nowego powielacza.

picks_awards_icon
RISO printer-180

Produkty RISO dostępne są w 180 krajach na świecie.

Nasz sukces osiągamy dzięki jakości naszych produktów.

Oto 10 prostych powodów, dla których nasi klienci wybierają RISO.

  1. Niezawodne rozwiązania technologiczne potwierdzone certyfikatami BLI
  2. Wysokie prędkość druku aż do 185 stron/min
  3. Niewiarygodnie niskie całkowite koszty eksploatacji TCO
  4. Oficjalne partnerstwo w Organizacji Narodów Zjednoczonych
  5. Urządzenia produkowane i konstruowane we własnych fabrykach w Japonii
  6. Wiele sukcesów w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań i wdrożeń w branży poligraficznej
  7. Nastawienie na technologię zużywające minimalne ilości energii i ekologię
  8. Format zadruku od A4 do A2
  9. Ciągły rozwój i badania nad nowymi technologiami druku
  10. Elastyczne podejście do klienta.
RISO GD 9630

RISO ComColor GD 9630

format A3, 600 x 600 dpi, 160 str./min

RISO GD 7330

RISO ComColor GD 7330

format A3, 600 x 600 dpi, 130 str./min
RISO FW 5230

RISO ComColor FW 5230

format A3, 300 x 600 dpi, 120 str./min
RISO-FW-5000

RISO ComColor FW 5000

format A4, 300 x 600 dpi, 90 str./min
RISO-FW-1230

RISO ComColor FW 1230

monochromatyczny, format A3, 600 x 600 dpi, 120 str./min

RISO powielacze cyfrowe

Firma RISO, obecna w ponad 180 krajach i regionach, z powodzeniem zaspokaja wszelkie potrzeby użytkowników, nieustannie wsłuchując się w ich opinie w celu dalszego doskonalenia swoich produktów. RISO jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań dla druku cyfrowego, z wielokrotnie nagradzanymi technologiami druku, przodującymi w przemyśle sprzętu drukującego. Urządzenia RISO pomagają zwiększyć produktywność, wszechstronność, oraz obniżyć koszt prowadzenia Zmniejsz koszty duplikowania i zwiększ wydajność

 

RISO jest uznanym światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do powielania cyfrowego. Urządzenia kopiujące drukują na znacznie szerszej gamie nośników z prędkością, której nie można dopasować do typowej technologii biurowej. Cyfrowe urządzenia do powielania RISO są specjalnie zaprojektowane do wytwarzania kopii w długościach przebiegu, które są uważane za zbyt długie, a zatem nieopłacalne w kopiarkach lub drukarkach opartych na tonerze. Urządzenia kopiujące w gamie RISO są dostępne w szerokiej gamie specyfikacji, oferując modele od A4 aż po A2 w formacie papierowym. W ramach tego zakresu można również wybrać powielacze o różnych prędkościach, dpi, obszarze zadruku, koszcie na stronie, kontrolerach systemu atramentowego i innych urządzeniach, aby zapewnić indywidualne rozwiązanie dla Twojej firmy.

 

Oprócz szerokiej gamy dostępnych kolorów RISO wprowadziło tusz zawierający metaliczne złoto umożliwiający uzyskanie  efektywnego złotego wykończenia. Tego typu rozwiązanie nie jest możliwe w przypadku zwykłych drukarek cyfrowych, kopiarek lub urządzeń wielofunkcyjnych i jest zwykle produktem wyspecjalizowanego sprzętu lub firm, ale dzięki nowemu, złotemu atramentowi metalowemu z druku RISO w kolorze złota, jest on teraz dostępny dla wszystkich na żądanie.
RISO CV 3030

RISO CV 3030

format A4, rozdzielczość 300 x 600 dpi

SF 9350 Riso

RISO SF 9350

format A3, rozdzielczość 600 x 600 dpi
powielacz cyfrowy RISO SF 9350

RISO MF 9350

dwa kolory, format A3, rozdzielczość 600 x 600 dpi

drukarka riso A2

RISO A2

format A2, rozdzielczość 600 x 600 dpi

drukarka RISO SF 9390

RISO SF 9390

format A3, rozdzielczość 600 x 600 dpi

RISO_SF_5350

RISO SF 5350

format A3, rozdzielczość 300 x 600 dpi

Riso_SF_5050

RISO SF 5050

format A4, rozdzielczość 300 x 600 dpi

RISO_SF_5030

RISO SF 5030

format A4, rozdzielczość 300 x 600 dpi

Warsztaty Szkoleniowe RISO

W dniu dzisiejszym w siedzibie naszej firmy odbywają się warsztaty szkoleniowe poświęcone nowej serii maszyn ComColor z serii GD . Warsztaty prowadzi  Piotr Sznitko  oraz główny technik serwisu Riso -Evangelos Bangis. Na warsztatach poruszane będą tematy związane z  tworzeniem profili kolorystycznych oraz zapoznanie się z możliwościami nowego kontrolera Fiery FS20000C. […]

PGE Skra Bełchatów oficjalny sklep kibica

Właśnie wdrożyliśmy system do druku i personalizacji gadżetów reklamowych w sklepie kibica PGE Skry Bełchatów. Dzięki temu rozwiązaniu każdy zawodnik i kibic będzie mógł mieć własną niepowtarzalną koszulkę w ciągu zaledwie kilku minut.

Instalacja systemu druku cyfrowego RISO

W jednej z Bielsko Białych drukarni zainstalowaliśmy najnowsze atramentowe systemy do druku cyfrowego RISO Com Color. Urządzenia te będą wykorzystywane między innymi do druku instrukcji obsługi dla producenta samochodów włoskiego koncernu motoryzacyjnego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook