Dlaczego my ?

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, posiadającą własne zaplecze magazynowe i serwisowe. Firma posiada cztery niezależne działy w skład których wchodzą: dział sprzedaży urządzeń, dział druku i reklamy, serwis i dział szkoleniowy.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już od ponad 25 lat.
W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie biznesowe w pracy zarówno własnej jak i z naszymi klientami. Jesteśmy nastawieni na współprace długofalową , która przynosi wymierne efekty.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie druku i poligrafii cyfrowej. Nasze urządzenia pracują w kilkuset krajowych firmach a średni miesięczny wolumen druku sięga 20 milionów wykonywanych kopii. Jesteśmy beneficjentami licznych nagród i wyróżnień nie tylko w kategorii biznesowej ale także w działalności prospołecznej.

Jakość

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem produktów i rozwiązań najlepszych światowych marek w zakresie szeroko rozumianej działalności biznesowej.

Śledzimy na bieżąco światowe trendy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania dostosowując je do specyfiki naszego rynku.

Jesteśmy kilkukrotnym laureatem E-gazel Biznesu w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce.

Support

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży wysokorozwiniętych technologii, inżynierów mechatroniki, wykładowców o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Zaawansowane oprogramowanie monitorujące i serwisowe pomaga nam na bieżąco kontrolować pracę maszyn i sprawnie realizować zadania serwisowe tak aby zminimalizować przestoje w pracy urządzeń spowodowane awariami.

Rozbudowane zaplecze szkoleniowo serwisowe pozwala nam reagować prawie natychmiast na potrzeby naszych klientów.

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook