Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Menu not found.
Oops...
Slider with alias POLIGRAFIA Header not found.
[flexy_breadcrumb]

O firmie

DIGICOM Poligrafia - wnętrze firmy
Poligrafia, druk i reklama to nasza specjalność !

Jesteśmy firmą z branży reklamowo-poligraficznej z długoletnim doświadczeniem, cieszącą się dobrą opinią na rynku, postrzeganą jako godny uwagi partner, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Pamiętając o ciągle zmieniającej się rzeczywistości oraz nowych perspektywach promocji, systematycznie doskonalimy swoje umiejętności, poszerzamy wiedzę, by mieć pewność świadczenia usług dostosowanych do potrzeb realiów rynku. Każde zlecenie to dla nas nowe, równie ważne wyzwanie.

 

Sukces naszych Klientów jest sukcesem naszej firmy !

Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem oraz oddaniem dla sprawy, której cel jest wspólny – zarówno dla naszego zespołu, jak i naszych Klientów. Idąc w tym samym kierunku, co firmy, które decydują się z nami współpracować, łączymy niepowtarzalne zalety oferty Klienta z profesjonalną reklamą, co pozwala nam uzyskiwać satysfakcjonujące efekty, pod którymi podpisują się nasi Kontrahenci, polecając nasze usługi dalej.

Nasza oferta

DIGICOM Poligrafia - wysokonakładowy druk offsetowy

druk offsetowy

Wykonujemy wszelkie materiały promocyjne w wysokonakładowej technice offsetowej, używając sprawdzonych papierów i farb, korzystając z najnowocześniejszego parku maszynowego – Ryobi 924 (A1), KOMORI Lithrone S29 HC (B2) oraz KBA GENIUS 52UV, gwarantując niezmiennie wysoką jakość prac.

DIGICOM Poligrafia - niskonakładowy druk cyfrowy

druk cyfrowy

Oprócz poligrafii w wysokonakładowej technice offsetowej, wykonujemy także wydruki cyfrowe w niskich nakładach, co gwarantuje bardzo krótkie terminy realizacji i pozwala na druk nawet pojedynczych egzemplarzy. W codziennej pracy korzystamy z wysokiej jakości laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i przemysłowych marki Develop oraz z bardzo szybkich powielaczy Riso.

DIGICOM Poligrafia - wielkoformatowy druk swolwentowy

druk solwentowy

Nieodzownym elementem reklamowym są wszelkiego rodzaju wydruki wielkoformatowe, przeznaczone zarówno do wnętrza jak i na zewnątrz. Drukujemy w technologii solwentowej na ploterze wielkoformatowym ROLAND VersaExpress RF-640.

DIGICOM Poligrafia - usługi dodatkowe

usługi dodatkowe

Wykonane u nas wydruki docinamy do formatu na gilotynie lub na krajarce AeroCut 4, ale możemy je również skleić w bloczki, zalaminować folią, przedziurkować, zszyć lub zbigować i poskładać. Oprócz ogólnie pojętej reklamy oraz druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego zajmujemy się również innymi usługami. Wykonujemy nadruki na koszulkach, złocenie lub tłoczenie na teczkach, oprawiamy prace, laminujemy dokumenty oraz wycinamy litery z kolorowych folii.

DIGICOM Poligrafia - gadżety reklamowe

gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe są nieodłącznym elementem promocji firmy, marki lub produktu. Ludzie wręcz uwielbiają być obdarowywani jakimiś drobiazgami – zawsze chętnie przyjmą kolejny długopis, smycz czy notes, a dzieci są zawsze łase na balony i przypinki. Oczywiście w kontaktach biznesowych Klienci są bardziej wymagający – im należy podarować coś bardziej wartościowego, bardziej użytecznego lub po prostu coś nietypowego i intrygującego.

DIGICOM Poligrafia - kalendarze reklamowe

kalendarze

Kalendarze listkowe drukujemy przez cały rok, natomiast na przełomie sierpnia i września uruchamiamy pełną ofertę kalendarzy. Wykonujemy kalendarze wiszące jedno- i trójdzielne, plakatowe, spiralowane, biurkowe, planery i kalendarze książkowe.

[insert page=’poligrafia-aktualne-promocje’ display=’content’]

[insert page=’poligrafia-kontakt’ display=’content’]

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook