Fototapety i wyposażenie wnętrz

Fototapety

Fototapety, które można kupić w marketach, są zazwyczaj wydrukowane na papierze, mają z góry ustalony rozmiar, a sama jakość grafiki i wydruku często pozostawia wiele do życzenia. Niektóre agencje reklamowe nazywają “fototapetą” wydruki na matowej folii samoprzylepnej z usuwalnym klejem…

Nasze fototapety są zdecydowanie lepsze – wysokiej jakości wydruk solwentowy wykonujemy na tapecie winylowej z podłożem flizelinowym. Bryty grafiki nakleja się na ścianę tradycyjną metodą przy użyciu kleju do ciężkich tapet winylowych i smarując nim ścianę, a nie tapetę. Klient ma możliwość wydrukowania praktycznie dowolnego rozmiaru fototapety, jednak zdjęcie do druku w dużym formacie a oglądane przecież z bliska, musi być bardzo dobrej jakości technicznej. W razie czego nasi graficy pomogą znaleźć i wybrać zdjęcie odpowiedniej jakości z banku zdjęć lub z darmowych zasobów w internecie.

Digicom - druk wielkoformatowy - fototapety
Szafy do zabudowy

Szafy do zabudowy wnęk to temat znany i stosowany od wielu lat, jednak ostatnio coraz popularniejsza staje się personalizacja drzwi przesuwnych, czyli oklejanie ich grafiką tak, aby w ciekawy i estetyczny sposób aranżowały wnętrze pomieszczenia.

Jeśli planują Państwo zamontowanie takich drzwi przesuwnych, to specjalnie dla Państwa oferujemy usługę personalizacji. W tym celu należy do nas dostarczyć drzwi z nawierconymi i nafrezowanymi wszelkimi niezbędnymi otworami technicznymi, ale jeszcze przez przykręceniem elementów okuć (kółek, klamek i listew). Grafikę przeznaczoną do oklejenia drzwi zawsze zabezpieczamy lakierem UV, aby zwiększyć odporność wydruku na blaknięcie, na wycieranie oraz aby możliwe było czyszczenie. Dodatkowo zawsze oklejamy drzwi razem z bokami płyty i zawijamy folię na tył. Dzięki temu folia nie odkleja się i nie wstaje przy brzegach, a dodatkowo drzwi wyglądają na lepiej wykończone. Dokładamy również dużo starań, aby grafika prawidłowo prezentowała się, gdy szafa jest zamknięta i jedne drzwi częściowo nachodzą na drugie (na zakładkę).

 

Fronty meblowe i do sprzętu AGD

W ten sam sposób możemy również personalizować całe szafki lub same fronty mebli, w szczególności przeznaczonych do pokojów dziecięcych lub do kuchni. Można także okleić elementy dużego AGD (lodówki, zmywarki, itp.).

Galeria przykładów fototapet i aranżacji wnętrz

Promocje

Digicom - promocja na plakaty A3

plakaty A3

Stale obowiązująca promocja na nasz najpopularniejszy produkt – 100 sztuk jednostronnych kolorowych plakatów A3 lub SRA3 wydrukowanych na papierze satynowym 120g w cenie

99 zł brutto

Digicom - promocja na canvas

wydruki na płótnie

Przy wydruku grafiki na canvasie o wielkości minimum 0,7 m2 (np. 100×70 cm) usługa lakierowania

gratis

Digicom - promocja na kalendarze

kalendarze 2019

Wielkimi krokami zbliża się sezon na produkcję kalendarzy. Zamów kalendarz już we wrześniu, a otrzymasz

5% rabatu

Kontakt

DIGICOM Centrum Druku Cyfrowego
Dział Poligrafii i Reklamy

ul. Łęczycka 55, 95-100 Zgierz
tel. +48 42 715-43-96
tel. kom. +48 798-483-108

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami:

Kamil Szymański
e-mail: kamil@digicom.com.pl

Marcin Zdziarski
e-mail: marcin.zdziarski@digicom.com.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Pobierz makietę:

MAKIETA

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook