Digicom - druk wielkoformatowy - obrazy na płótnie (canvas)

Jednym z ciekawszych materiałów do druku jest płótno malarskie, czyli canvas. Drukujemy na nim reprodukcje obrazów, pamiątkowe obrazy z chrztu, komunii lub ślubu, portrety, stare mapy i wszelkie inne zdjęcia.

Obrazy na płótnie wykonujemy w technice solwentowej na wysokogatunkowym matowym canvasie o grubości około 375 mikronów, będącym mieszanką poliestru z bawełną. Stosowane przez nas płótno jest wodoodporne i wysoko elastyczne, przez co nie pęka przy naciąganiu na ramy. Unikalne powleczenie zabezpiecza grafikę przed blaknięciem oraz umożliwia uzyskanie nawet najmniejszych detali w bardzo szerokiej skali kolorystycznej. W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych agencji, nie stosujemy imitacji w postaci bannerów pcv z wytłoczoną fakturą płótna.

Aby uzyskać końcowy efekt wizualny podobny do verniksu, zabezpieczamy płótno błyszczącym lakierem UV. W ten sposób nadajemy obrazom ostateczny wygląd, a przy okazji jeszcze bardziej zwiększamy jego odporność na uszkodzenia mechaniczne, wycieranie i blaknięcie.

Galeria obrazów na płótnie

Promocje

Digicom - promocja na plakaty A3

plakaty A3

Stale obowiązująca promocja na nasz najpopularniejszy produkt – 100 sztuk jednostronnych kolorowych plakatów A3 lub SRA3 wydrukowanych na papierze satynowym 120g w cenie

99 zł brutto

Digicom - promocja na canvas

wydruki na płótnie

Przy wydruku grafiki na canvasie o wielkości minimum 0,7 m2 (np. 100×70 cm) usługa lakierowania

gratis

Digicom - promocja na kalendarze

kalendarze 2019

Wielkimi krokami zbliża się sezon na produkcję kalendarzy. Zamów kalendarz już we wrześniu, a otrzymasz

5% rabatu

Kontakt

DIGICOM Centrum Druku Cyfrowego
Dział Poligrafii i Reklamy

ul. Łęczycka 55, 95-100 Zgierz
tel. +48 42 715-43-96
tel. kom. +48 798-483-108

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami:

Kamil Szymański
e-mail: kamil@digicom.com.pl

Marcin Zdziarski
e-mail: marcin.zdziarski@digicom.com.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Pobierz makietę:

Makieta nie jest dostępna, ponieważ jesteśmy w stanie zrobić każdy nawet nietypowy rozmiar obrazu, o ile jeden jego bok nie przekracza 115 cm.

Do wielkości obrazu netto należy dodać ok. 4 cm grafiki z każdej strony – jest to obszar, który będzie wywijany na boki oraz tył drewnianej ramy. Ten czterocentymetrowy zapas powinien być neutralny graficznie, to znaczy, że nie powinny się na nim znajdować ważne elementy postaci lub architektury.

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook