Plakaty wielkoformatowe

W technologii solwentowej wykonuje się zazwyczaj małe nakłady wydruków, czy wręcz nawet pojedyncze sztuki, dlatego ten rodzaj druku dedykowany jest głównie dla mikro-kampanii marketingowych oraz na użytek prywatny. Przy niewielkiej ilości wydruków mniejszych niż 32×45 cm (SRA3) proponujemy szybki  druk cyfrowy plakatów na kolorowej “laserówce”. Przy dużej ilości plakatów, które nie przekraczają formatu B1, bardziej ekonomiczny jest druk offsetowy plakatów, jednak czas oczekiwania jest wtedy dłuższy.

Digicom - druk wielkoformatowy - plakaty wielkoformatowe na papierze

Plakaty wielkoformatowe drukujemy na dwóch rodzajach papierów – posiadamy biały papier satynowany o gramaturze 140g oraz papier typu BlueBack o gramaturze 120g. Pierwszy z nich jest typowym papierem plakatowym, natomiast drugi papier jest przeznaczony do druku billboardów. Używany przez nas BlueBack jest jednak najlepszym europejskim papierem billboardowym, przeznaczonym specjalnie dla ploterów eko- i mild-solwentowych, dlatego jakość druku, duża ostrość i nasycona kolorystyka stawia go na równi z typowym papierem plakatowym. Z punktu widzenia Klienta, jedyne różnice pomiędzy tymi papierami to cena i kolor spodu, przy czym ta druga cecha zazwyczaj nie ma znaczenia, bo plakaty wielkoformatowe są umieszczane w ramkach, w antyramach lub są naklejane na tablice i słupy ogłoszeniowe.

Na specjalne życzenie, wykonujemy również plakaty wielkoformatowe na wysokogatunkowym matowym bannerze wylewanym, o delikatnej strukturze płótna. Materiał ten charakteryzuje się znacznie większą odpornością na rozrywanie i zaginanie, a dzięki swojej większej masie i sztywności nadaje się do podwieszania bez dolnych listew obciążających. Ten rodzaj ekspozycji jest najczęściej stosowany w punktach handlowych w branży odzieżowej.

Galeria plakatów wielkoformatowych

Promocje

Digicom - promocja na plakaty A3

plakaty A3

Stale obowiązująca promocja na nasz najpopularniejszy produkt – 100 sztuk jednostronnych kolorowych plakatów A3 lub SRA3 wydrukowanych na papierze satynowym 120g w cenie

99 zł brutto

Digicom - promocja na canvas

wydruki na płótnie

Przy wydruku grafiki na canvasie o wielkości minimum 0,7 m2 (np. 100×70 cm) usługa lakierowania

gratis

Digicom - promocja na kalendarze

kalendarze 2019

Wielkimi krokami zbliża się sezon na produkcję kalendarzy. Zamów kalendarz już we wrześniu, a otrzymasz

5% rabatu

Kontakt

DIGICOM Centrum Druku Cyfrowego
Dział Poligrafii i Reklamy

ul. Łęczycka 55, 95-100 Zgierz
tel. +48 42 715-43-96
tel. kom. +48 798-483-108

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami:

Kamil Szymański
e-mail: kamil@digicom.com.pl

Marcin Zdziarski
e-mail: marcin.zdziarski@digicom.com.pl

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Pobierz makietę:

Makieta nie jest dostępna, ponieważ jesteśmy w stanie zrobić każdy nawet nietypowy rozmiar plakatu, o ile jeden jego bok nie przekracza 105 cm dla papieru satynowego lub 135 cm dla papieru blueback.

Plakaty wielkoformatowe drukowane na ploterze są docinane ręcznie, więc nie wymagamy spadów. Natomiast bezpieczny margines wewnętrzny wygląda estetycznie jeśli ma wielkość ok. 2% szerokości plakatu.

Wymagania techniczne

Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook