SF-9350-RISO

RISO SF 9350

Maksymalny format papieru: 310mm x 432mm
Maksymalne pole zadruku: 291mm x 413mm
Wydajność: 150 str/min
Rozdzielczość: 600 dpi x 600 dpi
Koszt kopii: 0,005 zł / A4
Gwarancja: 3 lat

Powielacz cyfrowy RISO SF 9350 oferuje niskie koszty eksploatacji oraz wysoką prędkość drukowania, aby osiągnąć większą redukcję wydatków i wydajność jakiej nie są w stanie zapewnić kserokopiarki.
Przy najwyższej rozdzielczości druku może przetwarzać potężne partie drukowanych prac w celu maksymalizacji wydajności, umożliwiając druk w wielu aspektach: od typowych, standardowych, najbardziej popularnych dokumentów do kopert, kart, ulotek, materiałów edukacyjnych i wielu innych. Możliwość bezpośredniego drukowania z pamięci flash USB oraz duży, kolorowy dotykowy panel obsługi LCD zapewnia pewność kontroli i uzyskania rezultatów zgodnych z oczekiwaniami.

WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI

Całkowite koszty związane z drukiem i obsługą kserokopiarek i drukarek mogą okazać się wyższe niż się tego spodziewamy. Seria powielaczy cyfrowych RISO SF umożliwia obniżenie kosztów przy wysokonakładowych seriach drukowanych prac. W jaki sposób? Przez stosowanie unikatowej technologii polegającej na skanowaniu oryginału bądź wysyłaniu danych z komputera do modułu tworzenia matryc. Dzięki temu uzyskujemy większą efektywność kosztów niż przy korzystaniu z kserokopiarek, drukarek czy usług zewnętrznych w drukarni.

KOSZTY

BARDZIEJ WYDAJNE 

Potrzebujesz pilnie dużej ilości wydruków? Bez paniki. RISO SF 9350 może drukować z maksymalna prędkością do 150 stron na minutę. To ponad 1000 stron w zaledwie 7 minut – znacznie szybciej w porównaniu do kserokopiarek lub drukarek.

riso SF 9350

SZEROKI WACHLARZ RÓŻNORODNOŚCI STOSOWANEGO DO DRUKU PAPIERU ! 

SF 9350 może obsługiwać szeroki wachlarz papieru stosowanego do druku w tym: karton, cienki papier, koperty i karty tym samym więcej prac można wydrukować na miejscu bez konieczności (lub ograniczeniu) outsourcingu. Używaj mniej kosztownego papieru, aby dalej ograniczać koszty.

TRYB EKO

Cyfrowy powielacz zużywa zaledwie około 1/6 * energii wykorzystywanej przy użyciu kopiarki.Dla większej oszczędności energetycznej, SF 9350 wyposażony został w tryb ECO, aby zminimalizować zużycie energii bez pogorszenia, jakości wydruku. Kiedy urządzenie nie jest używane przez dłuższy czas, tryb Auto SleepMode automatycznie włącza tryb uśpienia redukując zużycie energii do niemal 5W.Tryb Auto Power-OFF powoduje wyłączanie zasilania po zdefiniowanym odstępie czasu.

* W porównaniu z czarno-białymi kopiarkami – ok. 1500W

NOWE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Farba na bazie oleju z otrąb ryżowych.

TRYB OSZCZĘDZANIA FARBY

Tryb Ink Saving Mode zmniejsza zużycie farby – co w przypadku wysokonakładowych produkcji czyni użytkowanie RISO SF szczególnie opłacalnym.

WSZECHSTRONNOŚĆ 

SF 9350 świetnie sprawdza się przy druku wysokiej, jakości tekstu i obrazu, dla szerokiego zakresu prac – od standardowych formularzy i dokumentów poprzez koperty, ulotki, materiały dydaktyczne i inne. Urządzenie jest łatwe do podłączenia i współpracy z komputerem za pomocą kabla USB a może tez drukować pobierając dane bezpośrednio z pamięci flash USB. Aby umożliwić prace w środowisku sieciowym wystarczy wykorzystać, opcjonalnie dostępną, kartę sieciową RISO. Opcjonalna karta pamięci DM-512CF umożliwia zapisywanie wielorakich, często używanych dokumentów.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Nie martw się – obsługa urządzenia jest tak prosta, jak standardowej kserokopiarki.
Wybór najlepszych ustawień nie sprawia najmniejszego problemu, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na dużym, interaktywnym, dotykowym panelu obsługi.

panel sf 9350DOSTOSOWANIE PANELA

Aby obsługa przychodziła optymalnie i szybko, można przypisać często używane funkcje do przycisków w bezpośrednim obszarze dostępu na górze kolorowego panelu dotykowego LCD.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

SF 9350 zapewnia funkcje bezpieczeństwa, które mogą ograniczyć dostęp użytkownika lub zabezpieczenia oryginalnych danych w celu ochrony przed wyciekiem informacji. Włączenie trybu poufnego powoduje ze po wydrukowaniu matryca nie pozostaje na cylindrze, ale jest natychmiast usuwana w celu ochrony przed niepożądanym drukowania poufnych dokumentów.

  • Wskaźniki postępu pracy: Są one wizualnym potwierdzeniem zachodzących w urządzeniu procesów jak: tworzenie matrycy czy też druk. Użytkownik zawsze jest zorientowany w czynnościach urządzenia
  • Powiększanie/zmniejszanie obszaru wydruku: Wielostopniowa regulacja pozwala na powiększenie lub redukowanie standardowych wymiarów oryginałów do innych standardowych formatów papieru. Jest również możliwość regulacji marginesów wokół oryginałów
  • Regulacja kontrastu skanowania: Pięciostopniowa skala poziomu skanowania pozwala na idealne dopasowanie wyrazistości oryginału. Daje to całkowitą kontrolę nad wyglądem drukowanego dokumentu
  • Tryb oszczędzania energii: Ograniczenie kosztów poprzez automatyczne przełączenie w tryb „oczekiwania” lub całkowite wyłączenie urządzenia po wybranym przez użytkownika przedziale czasowym
  • Pionowa regulacja pozycji druku: Pozwala na precyzyjną regulację pionową obszaru zadruku w zakresie ±15mm. Daje to możliwość dokładnego dopasowania ilustracji lub tekstu w drukowanym materiale

GWARANCJA JAKOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI

Rozwiązania konstrukcyjne powielaczy RISO gwarantują wysoką jakość i niezawodność urządzeń. Dzięki temu powielacze pracują bezawaryjnie przez wiele lat a liczniki kopii dochodzą aż do 15 milionów odbitek . Dlatego możemy udzielić Państwu gwarancji na bezawaryjną pracę urządzenia aż do 60 miesięcy lub do czasu wykonania 6 milionów kopii.

Cylinder drukujący riso SF 5030
Cylinder drukujący

Dodatkowy cylinder drukujący do zabarwienia na dowolny kolor.

Dostarczany wraz z walizką umożliwiającą bezpieczne przechowywanie i transport.

podstawa z drzwiami RISO SF 5030
Podstawa z drzwiami

Stabilna podstawka z drzwiczkami, oferuje również wygodne przechowywanie materiałów eksploatacyjnych .

podstawa RISO SF 5030
Podstawa

Stabilna podstawka, oferuje również wygodne przechowywanie materiałów eksploatacyjnych .

separator prac riso sf 5030
Separator prac

Urządzenie do separowania/grupowania prac. Umożliwia wstrzeliwanie specjalnej przekładki w celu łatwiejszego kompletowania prac.

Dane techniczne Riso SF 9350
Tworzenie matrycy/
metoda druku
Automatyczne szybkie tworzenie matrycy / Powielanie cyfrowe bez utrwalania termicznego
Typ Oryginału Książka, arkusz
Wymiar oryginału (Max./Min.) Z szyby : 50mm x 90mm – 310mm x 432mm
Z ADF (Opcja) : 100mm x 148mm – 310mm x 432mm
Gramatura oryginałów Z szyby : do 10kg
Z ADF (Opcja) : 48g/m2 – 110g/m2
Formaty papieru (Max./Min.) 100mm x 148mm – 310mm x 432mm
Pojemność tacy podającej 1000 arkuszy (64g/m2)
Gramatura papieru 48g/m2 – 210g/m2
Tryb obróbki obrazu Linia, Foto, Mieszany
Rozdzielczość 600 dpi x 600 dpi
Czas przygotowania pierwszej kopii Około 18 sekund
Pole zdruku (Max.) 291mm x 413mm
Powiększ./pomniejszanie Powiększanie : 50%-200%
oraz skokowo 94%, 87%, 82%, 71%,141%/122%/116%
Prędkości druku 60 – 150 stron na minutę (5 poziomów)
Regulacja pozycji druku Pionowo : ±15mm Poziomo : ±10mm
Podawanie farby Automatyczne (1000 ml w pojemniku)
Podawanie matrycy Automatyczne ( 220 ark na rolce)
Usuwanie matrycy Automatyczne (100 arkuszy)
Panel użytkownika LED Panel ze wskaźnikami typu progresywnego, obsługa od strony frontalnej urządzenia
Funkcje Auto-Process, Oszczędzanie farby,, Programowane drukowanie, Ręczne rozcieranie farby, Programowane ustawienia użytkownika, Tryb poufny
Zasilanie 100V-120V AC, 50/60Hz <2.5A>
220V-240V AC, 50/60Hz <1.3A>
Wymiary W pozycji do druku : 1415mm(W) x 655mm(D) x 665mm(H)
Po złożeniu : 780mm(W) x 655mm(D) x 665mm(H)
Ciężar Ok. 103  kg
* Specyfikacja może ulec zmianie bez zapowiedzi
* W zależności od kraju przeznaczenia produktu parametry techniczne mogą ulec zmianom.
Farba RISO SF BLACK S-6930E
Farba RISO SF BLACK S-6930E

1000 ml

Farba RISO SF KOLOR
Farba RISO SF KOLOR

1000 ml

matryca A3 Riso SF
RISO Matryca SF A3 F-TYP 77 HD S-6947E

220 arkuszy na rolce

 

 

RISO Matryca SF A4 F-TYP 30 S-6948E
RISO Matryca SF A3 F-TYP 37 S-6948E

220 arkuszy na rolce

 

 

RISO SF rolka poboru
RISO SF rolka poboru

 

RISO SF separator
RISO SF separator

Dostępne kolory farb RISO

Dostępne kolory farb RISO
Call Now ButtonZadzwoń teraz
Facebook